fbpx

Minust

Tiiu Tulev-Soots on Eesti tarbekunstnik, kes on tuntud oma omanäoliste ja dekoratiivsete nahkehistöö esemete ning vormide poolest. Tema töid on esitletud paljudel näitustel ja tuntud disainiajakirjades, nagu näiteks Abitare (ITA) Domus (ITA) and Form & Function. Valik tema töid on väljas kodulehel articum.ee/dekoratiivsed-vormid. Ta on töötanud Kunstikombinaadi ARS kunstilise juhina ja autoritiraaži kunstnikuna, kunstikoolituskeskuse Articum juhatajana ning on praegu vabakutseline kunstnik.

Praegusel ajal tegeleb Tiiu põhiliselt maalimisega. Tema stiili iseloomustab pidev tasakaalu otsing maagilise rahuliku ilu ja pingestunud olukordade vahel. Ta saab oma inspiratsiooni Eesti puhtast loodusest ja idamaistest meditasiooni praktikatest taichi ja qigong, mida ta on praktiseerinud aastaid. Tema maalid on emotsionaalselt laetud ning väljendavad vitaalsust ja ilu, kandes endas puhast esteetikat.

Haridus:
* Eesti Kunstiakadeemia, magister, nahakunsti eriala
* Kunstinike Liidu liige

Miks Articum?

Articum’ i nimi sai alguse kunstistuudiost Articum, mis korraldas aastatel 2005-2014 täiskasvanutele erinevaid maalitehnikate kursusi. Õppida sai õli- ja akrüülmaali, hiina tuššimaali ja joonistamist mitmete õppejõudude juhendamisel. Samuti produtseerisime õlimaali õppevideo algajatele.
Galerii Articum | TulevArt tegutseb online galeriina ja siit saab osta Tiiu Tulev-Soots’ i praeguse aja töid.

Fotomeenutusi kunstistuudio Articum tegevusest:

Jaga:
Scroll to Top