fbpx

Ostuinfo

Kättetoimetamine

* Maali kohaletoimetamise aeg on üldjuhul 2-5 tööpäeva.

* Transpordiks kasutame Omniva kullerteenust.

* Kättetoimetamine on teile Eesti piires TASUTA.

Tagastamine

* 14 päeva jooksul peale maali kättesaamist võte selle meile tagastada (sõltumata põhjusest) ja te saate ostuhinna täies ulatuses tagasi.

* Tagastamine on lihtne: teatage meile sellest (emaili, kontaktvormi, FB messengeri või telefoni teel) ja saatke maal postiga tagasi. Maal peab olema vigastuteta ja samas või samaväärses pakendis, et vältida vigastamist transpordil..

* Tagasisaatmise kulu jääb ostja kanda.

* Kui olete maali tagastanud, siis võite soovi korral tellida mõne teise pildi kui leiate, et see võiks teile rohkem sobida.

Järelmaks

* Osta aitavad teil populaarsemad järelmaksud: Inbank järelmaks, Liisi järelmaks ja ESTO järelmaks.

* Lisage maal ostukorvi ja kui olete jõudnud lehele “Ostu vormistus” siis valige seal järelmaksu pakkuja — paremalt, pangalinkide all. Edasi, kui esitate tellimuse, siis suunatakse teid juba kõigi vajalike ostuandmetega järelmaksupakkuja lehele ostu vormistama.

TingimusInbankLiisi (Holm Bank)ESTO
Intress9% ostusummalt aastas.14,9% ostusummalt aastas.9,9 – 11,9% ostusummalt aastas
Lepingutasu9 eurot.14,9 eurotPuudub (kuni 31.12.2020)
Järelmaksu perioodkuni 48 kuudkuni 60 kuudkuni 48 kuud

Maksevõimalused

Turvalised pangalingid ja kaardimaksed:

Garantii

Seaduse järgi vastutab Galerii Articum müüdud teose eest kaks aastat. Kuid oleme veendunud, et need maalid kaunistavad teie kodu pikki aastakümneid kui te selle eest õigesti hoolt kannate.

Peamised juhtnöörid: ärge hoidke maali pidevalt tugeva päikesevalguse käes või väga niiskes kohas; puhastage aegajalt maali tolmust kuiva pehme pintsliga.

Jaga:
Scroll to Top